Genel Hesaplama:
Hesaplama Yılı:
  
Başlangıç Ayı:
  
Bitiş Ayı:
  
Çalışan Tipi:
  
Döviz Türü:
  
5 Puanlık Teşvik Hesaplaması:
Bordro Outsource

Netten Brüte Maaş Hesaplama ekranında, hesaplanmasını istediğiniz net ücreti girerek brüt ücret olarak karşılığını hesaplayabilirsiniz. Hesaplama Yılı seçerek, seçilen yılın yasal parametrelerine göre hesaplama yapılmaktadır. "Çalışan/Emekli", "Döviz Türü/Kur" bilgisine göre, farklı aylara farklı tutarda ek ödeme ekleme yapabilirsiniz.Hesaplama Yapılacak Aylık Net Ücretler       
Ocak:
Şubat:
Mart:
Nisan:
Mayıs:
Haziran:
Temmuz:
Ağustos:
Eylül:
Ekim:
Kasım:
Aralık:
  


Mevcut Ay

Yıllık Hesaplama

Toplam Maliyet :
Not : Toplam Maliyet Hesaplamasında SGK tarafından sağlanan teşvikler dikkate alınmamıştır.
Aylık Dağılımı
Yıllık Toplam Dağılımı

Bu hesaplama aracında yer alan içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup CottGroup® firmalarına ait bir hizmettir. Kaynak gösterilmeden iktibas edilemez. Örnek hesaplamanın hazırlanmasında gerekli özen ve dikkat gösterilmiş olmakla birlikte; CottGroup® ve üye şirketleri, işbu genel çerçevede bilgi veren ve yorum içerebilen hesaplamadaki bilgilerin yanlışlık veya eksikliklerinden kaynaklanabilecek hiçbir sorumluluğu kabul etmemekte olup bu bilgilerin güvenilirliği nedeniyle oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Lütfen hesaplamada yer alan bilgilerle ile ilgili işlem yapmadan önce müşterimiz iseniz müşteri temsilcinizden, değilseniz bir uzmandan görüş alınız.